CZENPL

Úvod

 Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Logo-ubytovny_2

 LÉTO 2017 SE LOUČÍ A TĚŠÍME SE NA PODZIMNÍ A ZIMNÍ SEZÓNU

Prázdninové měsíce byly ve znamení tenisových turnajů, turnaj O Pohár starosty města Jablunkova nebo turnaj k zakončení tenisové ligy znají své vítěze a těší se na příští ročník. Beachvolejbalovému turnaji bohužel nepřálo počasí, ale věříme, že v příští sezóně se již uskutueční.

Všechna naše sportoviště jsou podle počasí stále v provozu, doporučujeme si rezervovat termín a informovat se telefonicky.

Všem děkujeme za přízeň a návštěvu a věříme, že si k nám ještě během babího léta najdete cestu.

SILVESTR 2017 STÁLE VOLNÝ

Ideální pro velkou rodinu nebo partu přátel. Doporučujeme.

NOVĚ JSME OTEVŘELI  HŘIŠTĚ NA BEACH VOLEJBAL a MINIGOLF.

Turistická ubytovna GOROL ** a Penzion GOROL se nacházejí na klidném místě v podhůří Těšínských Beskyd na okraji Jablunkova, směrem na obec Bukovec u volnočasového arálu Ameryka, ve kterém se nachází hotel Stará Ameryka s největším dětským hřištěm v Beskydech a wellnes centrem, letní koupaliště, lanové centrum, hřiště na beach volleybal a dětské průlezky.

V těsné blízkosti  ubytovny a Penzionu se nachází multifunkční hříště o rozměrech 700 m2 s vpichovaným sportovním umělým kobercem. Vzhledem k vybavení hřiště je zde možné hrát tenis, volejbal, basketbal, minikopaná, házená apod.  V okolí ubytovny a penzionu je vybudováno dětské hříště s kolotoči, skluzavkou s výlezem, houpačkami a houpadly na pružině. K dalšímu vybavení ubytovny patří vlastní parkoviště.  Hosté mohou také využít posezení na terase před ubytovnou.

V těsné blízkosti ubytovny se nachází restaurace Bowling Jablunkov, kde jsou k dispozici 4 bowlingové dráhy.

V okolí je možno se celoročně pasivně i aktivně rekreovat na rozsáhlých sítích značených cyklostezek a turistických tras, na blízkých sjezdovkách s vleky příp. na kilometrech upravených běžkařských stop.

Celá budova je nově otevřena po kompletní rekonstrukci, která proběhla v roce 2014 za pomocí dotace v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko 2007-2013.

Naleznete zde ideální místo pro rodiny s dětmi, seniory, osoby s omezenou schopností pohybu, jednotlivce i páry v jakémkoliv věku.

K dispozici je ZDARMA přístup na internet prostřednictvím wifipřipojení.

 

Dsc_1178_2Dsc_1166_3