CZENPL

Úvod

 Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Logo-ubytovny_2

AKCE "CELÁ UBYTOVNA JENOM PRO VÁS"

Připravili jsme pro vás zajímavou nabídku. Informujte se již teď na možnosti ubytování v celém objektu. Perfektní ubytování pro velkou rodinu nebo partu přátel za výhodnou cenu. Rodinné jarní prázdniny nebo prodloužený víkend s přáteli jsou v ubytovně Gorol dokonalé.

Zábava pro všechny v bezprostřední blízkosti

Okolí

Turistická ubytovna GOROL ** a Penzion GOROL se nacházejí na klidném místě v podhůří Těšínských Beskyd na okraji Jablunkova, směrem na obec Bukovec u volnočasového arálu Ameryka, ve kterém se nachází hotel Stará Ameryka s největším dětským hřištěm v Beskydech a wellnes centrem, letní koupaliště, lanové centrum, hřiště na beach volleybal a dětské prolézačky.

V našem areálu

V těsné blízkosti  ubytovny a Penzionu se nachází multifunkční hříště o rozměrech 700 m2 s vpichovaným sportovním umělým kobercem. Vzhledem k vybavení hřiště je zde možné hrát tenis, volejbal, basketbal, minikopaná, házená apod.  V okolí ubytovny a penzionu je vybudováno dětské hříště s kolotoči, skluzavkou s výlezem, houpačkami a houpadly na pružině. K dalšímu vybavení ubytovny patří vlastní parkoviště.  Hosté mohou také využít posezení na terase před ubytovnou.

Naši sousedi

V těsné blízkosti ubytovny se nachází restaurace Bowling Jablunkov, kde jsou k dispozici 4 bowlingové dráhy.

Turistika, cyklistika, běžky, lyže

V okolí je možno se celoročně pasivně i aktivně rekreovat na rozsáhlých sítích značených cyklostezek a turistických tras, na blízkých sjezdovkách s vleky příp. na kilometrech upravených běžkařských stop, na které naskočíte téměř od ubytovny.

Budova

Celá budova je nově otevřena po kompletní rekonstrukci, která proběhla v roce 2014 za pomocí dotace v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko 2007-2013.

Naleznete zde ideální místo pro rodiny s dětmi, skupiny přátel, seniory, osoby s omezenou schopností pohybu, jednotlivce i páry v jakémkoliv věku.

K dispozici je ZDARMA přístup na internet prostřednictvím wifi připojení.

 

Dsc_1178_2Dsc_1166_3