CZENPL

Úvod

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Logo-ubytovny_2

 

Vítáme léto

Den dětí je úspěšně za námi a blíží se další akce v areálu Gorol, kde se pořád něco děje. Přijďte s námi přivítat léto grilováním vepřových specialit v sobotu 24.6. Vyzkoušejte si bechvolejbal, minigolf nebo multifunkční hřiště - tenis, nohejbal s 50% slevou. Rezervujte si svůj termín už dnes.

Léto na Gorolu

 

Letošní léto bude v Jablunkově zase o něco pestřejší. K bohatému kulturnímu a společenskému programu v našem městě přibude pestrá nabídka akcí ve sportovním areálu s ubytovnou Gorol za Starou Amerykou a koupalištěm. Úplně všichni mohou změřit síly v minigolfovém, beachvolejbalovém nebo tenisovém turnaji starosty, jehož první ročník již úspěšně proběhl v loňské sezóně. Rodinný víceboj již 20. května prověří síly v nohejbale, minigolfu a beachvolejbale a otevře slavnostně maratón nejen sportovních akcí a zábavy na Gorolu. Kromě vyloženě sportovních klání se pro všechny chystá pravidelné tematické grilování, zvláštní akce pro děti ke dni dětí nebo pro školáky ke konci a začátku prázdnin. Přesný program naleznete na webových stránkách areálu (www.ubytovna-gorol.cz), dotazy a přihlášky k jednotlivým akcím můžete zasílat na email info@ubytovna-gorol.cz nebo volat na tel.č. 733 595 852 nebo na plakátech. Věříme, že vás program zaujme, nebudete se ostýchat a zapojíte se do našich programů, které zpříjemní vaše jarní a letní dny.  

 

NOVĚ JSME OTEVŘELI  HŘIŠTĚ NA BEACH VOLEJBAL a MINIGOLF.

Turistická ubytovna GOROL ** a Penzion GOROL se nacházejí na klidném místě v podhůří Těšínských Beskyd na okraji Jablunkova, směrem na obec Bukovec u volnočasového arálu Ameryka, ve kterém se nachází hotel Stará Ameryka s největším dětským hřištěm v Beskydech a wellnes centrem, letní koupaliště, lanové centrum, hřiště na beach volleybal a dětské průlezky.

V těsné blízkosti  ubytovny a Penzionu se nachází multifunkční hříště o rozměrech 700 m2 s vpichovaným sportovním umělým kobercem. Vzhledem k vybavení hřiště je zde možné hrát tenis, volejbal, basketbal, minikopaná, házená apod.  V okolí ubytovny a penzionu je vybudováno dětské hříště s kolotoči, skluzavkou s výlezem, houpačkami a houpadly na pružině. K dalšímu vybavení ubytovny patří vlastní parkoviště.  Hosté mohou také využít posezení na terase před ubytovnou.

V těsné blízkosti ubytovny se nachází restaurace Bowling Jablunkov, kde jsou k dispozici 4 bowlingové dráhy.

V okolí je možno se celoročně pasivně i aktivně rekreovat na rozsáhlých sítích značených cyklostezek a turistických tras, na blízkých sjezdovkách s vleky příp. na kilometrech upravených běžkařských stop.

Celá budova je nově otevřena po kompletní rekonstrukci, která proběhla v roce 2014 za pomocí dotace v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko 2007-2013.

Naleznete zde ideální místo pro rodiny s dětmi, seniory, osoby s omezenou schopností pohybu, jednotlivce i páry v jakémkoliv věku.

K dispozici je ZDARMA přístup na internet prostřednictvím wifipřipojení.

 

Kurt