CZENPL

Úvod

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Velikonoce 2017 v těšínských Beskydech ještě stále máme volno!

Ubytování Gorol je perfektním výchozím bodem pro poznání všeho, co Beskydy v místě setkávání hranic tří států nabízejí. Rádi se procházíte? Jezdíte na kole? Hrajete tenis či minigolf? Ochutnáváte krajové speciality a poznáváte regionální kuriozity a floklór? Z ubytování Gorol máte vše na dosah ruky. Zeptejte se, rádi vám poradíme, kam vyrazit s kočárkem, kde ochutnáte výborné tradiční placki nebo se dzvéte něco zajímavého o naem kraji. Raději se procházíte v mírném terénu podél řeky nebo zdoláváte náročnější túry? V Jablunkovském průsmyku je vše možné.

Velikonoce budou plné zábavy pro děti i rodiče v nečekaně kvalitním, moderním a dostupném ubytování Gorol v srdci těšínských Beskyd. 

Celý objekt pro až 18 osob (16+2přistýlky v 5 pokojích) nabízíme ve velikonočním termínu

na 3 noci za 16000Kč, na 4 noci 19000Kč.

Možno pronajmout  i jednotlivé pokoje.

V areálu využijte i multufunkční hřiště na tenis, fotbal ad. nebo minigolf za zvýhodněné ceny pro ubytované. 

NOVĚ JSME OTEVŘELI  HŘIŠTĚ NA BEACH VOLEJBAL a MINIGOLF.

Turistická ubytovna GOROL ** a Penzion GOROL se nacházejí na klidném místě v podhůří Těšínských Beskyd na okraji Jablunkova, směrem na obec Bukovec u volnočasového arálu Ameryka, ve kterém se nachází hotel Stará Ameryka s největším dětským hřištěm v Beskydech a wellnes centrem, letní koupaliště, lanové centrum, hřiště na beach volleybal a dětské průlezky.

V těsné blízkosti  ubytovny a Penzionu se nachází multifunkční hříště o rozměrech 700 m2 s vpichovaným sportovním umělým kobercem. Vzhledem k vybavení hřiště je zde možné hrát tenis, volejbal, basketbal, minikopaná, házená apod.  V okolí ubytovny a penzionu je vybudováno dětské hříště s kolotoči, skluzavkou s výlezem, houpačkami a houpadly na pružině. K dalšímu vybavení ubytovny patří vlastní parkoviště.  Hosté mohou také využít posezení na terase před ubytovnou.

V těsné blízkosti ubytovny se nachází restaurace Bowling Jablunkov, kde jsou k dispozici 4 bowlingové dráhy.

V okolí je možno se celoročně pasivně i aktivně rekreovat na rozsáhlých sítích značených cyklostezek a turistických tras, na blízkých sjezdovkách s vleky příp. na kilometrech upravených běžkařských stop.

Celá budova je nově otevřena po kompletní rekonstrukci, která proběhla v roce 2014 za pomocí dotace v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko 2007-2013.

Naleznete zde ideální místo pro rodiny s dětmi, seniory, osoby s omezenou schopností pohybu, jednotlivce i páry v jakémkoliv věku.

K dispozici je ZDARMA přístup na internet prostřednictvím wifipřipojení.

 

Kurt