CZENPL

Úvod

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Rodinné pobyty – jarní prázdniny 2017 s jednou nocí úplně zdarma a animačním programem

Ubytování Gorol je perfektním výchozím bodem pro poznání všeho, co Beskydy v místě setkávání hranic tří států nabízejí. Lyžujete? Běžkujete? Rádi se procházíte? Jezdíte na kole? Ochutnáváte krajové speciality a poznáváte regionální kuriozity? Z ubytování Gorol máte vše na dosah ruky. Zeptejte se, rádi vám poradíme, kam vyrazit s kočárkem nebo kde naučit své děti prvním lyžařským krůčkům. Raději se procházíte v mírném terénu podél řeky nebo zdoláváte náročnější túry? V Jablunkovském průsmyku je vše možné.

Jarní prázdniny budou plné zábavy pro děti i rodiče v nečekaně kvalitním, moderním a dostupném ubytování Gorol v srdci těšínských Beskyd. Vyberte si z naší bohaté nabídky lektorovaných programů pro děti i dospělé. Nebo raději jen pro děti? I to je možné. Jeden lektorovaný program je pro celou rodinu zdarma.

 

Výhodný balíček zahrnuje:

4x nocleh s možností jedné noci navíc zdarma (tedy až 5x nocleh), 4x snídaně pro 2 dospělé + 2 děti do 11 let, sleva 20% na bowling ve vedlejší restauraci (10m), 1x volnočasová aktivita z naší nabídky podle vašeho výběru

cena: 3300Kč

 

Lektorované programy:

Angličtina pro děti (90min), Angličtina pro dospělé (90min), Rodinná angličtina (90min), Tvořivé dílny (90min),  Kvízový přebor (cca 2h), Hlídání dětí od 2 let s programem podle věku (3h), Hravá zábava pro rodiče s dětmi (cca 2h), Kurz místního nářečí „ponašymu“ a gorolské kultury a historie (cca 2h)

Programy vede kvalifikovaná lektorka Mgr. et Bc. Radana Kluzová, se zkušenostmi s prací s dětmi i dospělými.

 

Příplatky:

dítě od 12 do 17 let příplatek 200Kč/noc, ubytovací poplatek městu 6Kč/osoba/noc, další volnočasové aktivity 350Kč/ks, obědy a večeře možné po dohodě

Termíny:

6.-10.2. 2017 (Frýdek-Místek), 13.-17.2. 2017 (Nový Jičín), 20.-24.2. 2017  (Bruntál), 27.2.-3.3. 2017 (Olomouc, Opava), 6.-10.3.2017 (Ostrava-město), 13.-17.3.2017 (Karviná)

Termíny jsou uvedeny vždy od pondělí, příjezd je ale možný po dohodě i v o den dříve, tedy v neděli.

Tzn. např. již 5.2., 12.2. atd.

NOVĚ JSME OTEVŘELI  HŘIŠTĚ NA BEACH VOLEJBAL a MINIGOLF.

Turistická ubytovna GOROL ** a Penzion GOROL se nacházejí na klidném místě v podhůří Těšínských Beskyd na okraji Jablunkova, směrem na obec Bukovec u volnočasového arálu Ameryka, ve kterém se nachází hotel Stará Ameryka s největším dětským hřištěm v Beskydech a wellnes centrem, letní koupaliště, lanové centrum, hřiště na beach volleybal a dětské průlezky.

V těsné blízkosti  ubytovny a Penzionu se nachází multifunkční hříště o rozměrech 700 m2 s vpichovaným sportovním umělým kobercem. Vzhledem k vybavení hřiště je zde možné hrát tenis, volejbal, basketbal, minikopaná, házená apod.  V okolí ubytovny a penzionu je vybudováno dětské hříště s kolotoči, skluzavkou s výlezem, houpačkami a houpadly na pružině. K dalšímu vybavení ubytovny patří vlastní parkoviště.  Hosté mohou také využít posezení na terase před ubytovnou.

V těsné blízkosti ubytovny se nachází restaurace Bowling Jablunkov, kde jsou k dispozici 4 bowlingové dráhy.

V okolí je možno se celoročně pasivně i aktivně rekreovat na rozsáhlých sítích značených cyklostezek a turistických tras, na blízkých sjezdovkách s vleky příp. na kilometrech upravených běžkařských stop.

Celá budova je nově otevřena po kompletní rekonstrukci, která proběhla v roce 2014 za pomocí dotace v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko 2007-2013.

Naleznete zde ideální místo pro rodiny s dětmi, seniory, osoby s omezenou schopností pohybu, jednotlivce i páry v jakémkoliv věku.

K dispozici je ZDARMA přístup na internet prostřednictvím wifipřipojení.

 

Kurt