UBYTOVÁNÍ

TURISTICKÁ UBYTOVNA GOROL

SKLADBA POKOJŮ

  • Pokoj č. 1, přízemí - čtyřlůžkový z toho 1 patrová postel
  • Pokoj č. 2, patro - dvoulůžkový
  • Pokoj č. 3, patro - čtyřlůžkový z toho 1 patrová postel
  • Pokoj č. 4, patro - čtyřlůžkový
  • Pokoj č. 5, patro - dvoulůžkový
  • Celková kapacita - 16 lůžek v pěti pokojích (3x čtyřlůžkový, 2x dvoulůžkový)

SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ

V objektu jsou k dispozici celkem 3 koupelny (3x sprcha, 3x umyvadlo, 3x WC, z toho 1 koupelna je uzpůsobena pro osoby s omezenou schopností pohybu).

SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST

Kapacita cca 14 míst. Slouží zároveň jako jídelna, kde jsou také k dispozici společenské hry a barevná televize. Lze odtud vystoupit na terasu s posezením.

KUCHYŇ

Společná pro všechny pokoje. Je vybavena lednicí s mrazákem, elektrickým sporákem s elektrickou troubou, myčkou, mikrovlnnou troubou, el. varnou konvicí, nádobím, atd. 

Celé přízemí, kde je umístěná recepce, čtyřlůžkový pokoj s terasou, 1 sociální zařízení, společenská místnost s terasou, kuchyň, je vhodné i pro osoby s omezenou schopností pohybu. 

MOŽNOST NÁKUPU POTRAVIN

Obchod s potravinami cca 500 m od ubytovny, supermarket Albert, Penny, Tesco, Billa a další prodejny potravin, které se nacházejí cca 1,4 km od ubytovny a to přímo v centru města Jablunkov. 

MOŽNOST STRAVOVÁNÍ

Restaurace Bowling Jablunkov (naproti ubytovny) a hotel Stará Ameryka asi 200m od ubytovny - www.hotelameryka.cz, pak restaurace v centru města. V případě zájmu zajistíme snídaně v hotelu Stará Ameryka v ceně 100 Kč/ 1 osoba.

VLASTNÍ PARKOVIŠTĚ

Kapacita 14 parkovacích míst, z toho dvě jsou vyhrazena pro osoby s omezenou schopností pohybu.

ZAUJALA VÁS NAŠE UBYTOVNA?